Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skříň pro mini itx tak trochu herní pc.

Dostal jsem se k desce od MSI Z270I carbon gaming pro. Ještě nevím jaký tam bude procesor, grafiku uvažuji nějakou menší gtx 1660. Disk už mám M2 nvme (zajímavy ta deska má slot m2 na spodní straně) akorát se nedokážu rozhodnout pro mini itx skříň. Ty úplně nejmenší s malými (a těžko nahraditelnými) zdroji asi výkonově nebudou nejvhonější. Uvažuji o full atx zdroji. A slušnějším větrání. Hledal jsem na czc A našel tuto case - https://www.czc.cz/phanteks-enthoo-evolv-itx-okno-cerna/220422/produkt Než ji koupím rád bych se zeptal i na váše názory a zkušenosti, samozřejmě i na jiné varianty. Předem děkuji.

Děkuji za názor. Jak píšu trochu níže mám mizernou prostorovou představivost a u toho CM 130 si nedokážu dobře představit účinné chlazení. Ve předu dejme tomu, nahoře nic, a vzadu taky nic, teda je tam jeden větrák, jinak umístnej, vůbec si nedokážu představit jak to funguje. U toho Phanteksu je pod místem kde bývá dvd mechanika (asi se tam dát nedá) trochu nevyužitýho místa. To ten CM 130 nemá a můžu použít normální dvd mechaniku. Ale cenově to není špatny a vypadá taky pěkně ještě se o tom pokusím něco najít.