Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna netiskne dokumenty z WORDU

Ahoj, zakoupil jsem tiskárnu HP DESKJET 2632, připojil jí k počítači, stáhnul všechny dostupné ovladače a zvolil ji jako výchozí v ovládacích panelech. Tisk obrázků např. z malování pro ni není problém, avšak když chci vytisknout soubor z wordu, tak projede jen bílý papír. Dokázal by mi někdo prosím poradit? Veškerý software mám legální. Děkuji

Dobrý deň,

akým spôsobom ste inštalovali ovladače? Zkade ste je stiahli? Správne drivery sú na stránke: https://support.hp.com/cz-cs/drivers

HP tlačiarne sú problematické, ale možno je chyba vo Wordu (alebo priamo v dokumente), skúšali ste stejný dokument otvoriť v inom Office (napríklad LibreOffice) a tlačiť z neho?

inak mohlo by Vám pomôcť:
https://h30434.www3.hp.com/t5/Inkjet-Printing/printing-blank-pages-from-word/td-p/6535563

Však ťa tlačiareň vždy upozorní na nedostatok atramentu v toneri.

Ak je plná farba, všetky tri komory, tlačí mierne sivo aj text, lebo farby namieša bez čiernej ak nemáš nastavenie tlačiť text ČB.

Bez farby si odpáliš metalické, piezoelektrické trysky na toneri, takže ho nebude možné doma na kolene naplniť injekciou originál farbou pre HP značku. Farba zároveň pôsobí, ako mazivo trysiek.

Bez farby si odpáliš metalické, piezoelektrické trysky na toneri

u toho HP bych to i veril, i když všeobecne sa mi to zdá ako hovadina, to by tá tlačiareň musela byť fakt blbo riešená... Máme Canon MX725 a z neho som tlačil už tucet krát, i když mu farby chýbali a funguje v pohode ďalej.

Nastav vo vlastnostiach tlačiarne: Tlačiť dokument priamo.... Prehoď nejaký puntík v koliesku.

Ovládací panel\Všetky položky ovládacieho panela\Zariadenia a tlačiarne

Vymaž spooler napríklad skriptom *.cmd vyrobený v Notepad.exe alebo text okopči (paste) do cmd.exe:

@echo off
net stop spooler
del /Q /F /S /A "%systemroot%\System32\Spool\Printers\*.*"
echo Starting print spooler.
net start spooler

net stop spooler
del %systemroot%\System32\spool\printers\* /Q /a /s /f
net start spooler

exit

-----

Tieto multifunkcie si stiahnu automaticky najnutnejšie ovládače zo serverov ak sa pripojíš sieťovým káblom k mašine a k modemu, zapneš tlačiareň k napájaniu 230V, ktorú prepojíš USB káblom s PC.

Niekedy je nutné spustiť WU, reštartuj Bits v Services manuálne. V záplate pre Windows sa objavia aj ovládače k HP, možno generiká alebo originál pre tvoju HP multifunkciu.

Nemusíš si prácne inštalovať komplet 400MiB moloch bloatware *.exe s obslužným SW z kuchyne HP určený k tlačiarni a skeneru.