Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nové reproduktory k pc

Ahoj!

Chtěl bych Vás poprosit o tip(y) na reproduktory ke stolnímu pc a konzoli.

Zájem mám nejspíše pouze o sestavu 2.0, čili bez subáče, jelikož ho nemám kam dát. Kdybyste mě ale přesvedčili, že je fakt super a bez něho to stojí za starý bačkory, možná bych nějaké místo udělal.(posílám vám foto mého stolu)

Na kvalitu hudby nejsem nijak náročný(jedu na integrované zvukovce u této desky, sluchátka mám tyto)

Na stole mi doteď ležely genius-sp-u150x-zelene a už mě docela začaly štvát, jelikož srčí/bzučí a celkově mě z nich bólí hlava. Jsem strašně citlivý na různé pazvuky(někdy slyším dokonce i to, co ostatní ne). Přes léto se mi v těch sluchátkách paří hlava, a tak chcú nějaký lepší repráky.

Takže bych chtěl reproduktory:

* do zásuvky
* aby v idlu nevydávaly žádný pazvuk, prostě tiché jak myši(nebo zloději, chcete-li :-D)
* cena do 500 ideálně, jsem schopný zainvestovat maximálně do 1000
* spíše nenápadnější vzezření
* budu na nich hrát hry, poslouchat hudbu/youtube
* aby se mi vešly na stůl(rozměry jsou na obrázku)

díky moc

Zprvu jsem chtěl vzít ty Geniusky
https://www.czc.cz/genius-sp-hf1250b-2-0-40w/119663/produkt

Ale nakonec bych vzal klidně i ty Creative, nebýt toho standby režimu pouze pro evropský trh.

https://forums.anandtech.com/threads/creative-t20-standby-mode.2322454/

Co to je jako za hovadinu? :-D

edit: Četl jsem, že se dá nastavit nějaký skript, co bude hrát neslysitelny zvuk každých 9 minut, aby zůstali "vzhůru", ale fakt je to blbost.

K čemu to jako je? Fakt ty kraso, kdyby to vylezlo ze standby za zlomek vteřiny, tak ať to tam klidně je, 3 sekundy jsou poměrně dost. Neuslysis ani notifikaci čehokoliv.

Neuslysis ani notifikaci čehokoliv.

zvukové notifikace jsou mezi prvními, co vypínám při instalaci windows. je mi úplně lhostejné, co si mrchosoft nebo jiná zbytečná věc myslí, že má právo mi oznamovat a rušit mé kruhy.

v brtním doupěti mám na stole menší 4" repráky a počítám že až budu měnit pc stůl při stěhování, je věnuju dětem a pořídím 5".
novinka: muziker má vlevo třídění podle basáku, to je ono!

----
offtopic k 2.1: podobný genius jako ten https://www.czc.cz/genius-sw-hf-1205_2/75510/produkt, jen s ovladačem na stole jsem kupoval známému a hraje to líp, než jsme čekali. kdo si to může dát pod stůl ke zdi (jen štelovák na stole), neprodělá, protože za 2.0 musí dát o polovinu víc.