Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC skříň

Dobrý večer,
toto je poslední dotaz k mé sestavě - tentokrát se jedná o PC skříň.
Zatím mám v seznamu Evolveo T3. Máte nějaká doporučení ohledně počítačových skříní, případně které brát/nebrat (vzhledem ke komponentám a dobré airflow)? Cenově bych se chtěl vejít cca do 1100 Kč.
Odkaz na aktuální sestavu: CZC.cz

Mě se ten Zalman zamlouvá vzhledem ke zkušenostem s ním a synkovi se prostě ta bedna líbila. Nabízel jsem mu jiný, ale nelíbilo se mu, když to mělo vpředu čistý plochý panel a kosmický lodě taky ne. Vybral si sám, tak ať má radost, že je to podle jeho volby.
Na co jsem se ještě díval, tak ten Zalman má zadní mřížku na větrák líp prostřiženou - větší perforace. Hodně beden má otvory menší, což snižuje průtok vzduchu. I proto se mi zamlouvá víc. Beru to z praktickýho hlediska, protože pro mě je case něco, co leží pod stolem, drží to komponenty uvnitř a musí to být tichý a s dobrým přístupem k čudlíkům a USB.
Ale ten polák nevypadá zle, neohrnul bych nos.

Tak včera jsme tu Z3 plus vybalili.
Kvalitativně mi Z1 přijde o fous lepší (možná jen dojem), ale co jsem nečekal a mile mě překvapilo, tak dodané ventilátory nebyly dva, ale rovnou 4. Vpředu, vzadu, dva na stropě. A je tam ještě čudlík na dvě rychlosti větráků, ještě nevím kterých, ale tipuji ty horní.
Za litr dobrý.