Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sama se změnila tapeta plochy

Dobrý večer. Sám od sebe se mi změnila u pc tapeta plochy a najednou je navíc kostickovana. Taky se mi změnil obrázek když se přihlásím do pc. U druhého účtu je vše normální. Děkuji Radek
Změna předmětu, původně: Pc večer 18.5 (karel)

Tapetami v podobe jpg obrázkov nebude problém, jedine máš pošahané GUI, IconCache, užívateľské registre.

Prihlás sa, ako superadmin, do cmd.exe, ako Spávca vlož: net user administrator /active:yes
zrušíš; net user administrator /active:no

Rešatrtuj PC a vytvor si nový (tretí svoj účet). Starý sprznený účet manuálne zmaž, môžeš priamo zmazať natvrdo "del" svoju pokazenú zložku s "users" v Explorer alebo TotalCommander.
--------------------------
Kocky v grafike zobrazené na monitore robí v drvivej väčšine načatá Grafická karta, vadný HW.

Screen (foto) monitora zavesené na nejaký paste server obrázkov si sem nedal pre posúdenie. Tieto základy by mal vedieť každý, aj lama či 95-ročný geront, ktorý dostal pod jolku prvý ščot od Deda Moróza.

každá tapeta co dám na plochu má stejné mizerný rozlišení.

a ty to rozlišení máš zakázané změnit? máš dostupné štelováky pro změnu rozlišení, nebo z tvého účtu zmizely?
můžeš kromě screenu vadné tapety přidat i obrázek změny rozlišení, jestli tam jsou správné možnosti?

jedna technická: kdyby byla načatá grafika, pak by to dělalo u všech uživatelských účtů, ne jen tobě.