Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sama se změnila tapeta plochy

Dobrý večer. Sám od sebe se mi změnila u pc tapeta plochy a najednou je navíc kostickovana. Taky se mi změnil obrázek když se přihlásím do pc. U druhého účtu je vše normální. Děkuji Radek
Změna předmětu, původně: Pc večer 18.5 (karel)

každá tapeta co dám na plochu má stejné mizerný rozlišení.

a ty to rozlišení máš zakázané změnit? máš dostupné štelováky pro změnu rozlišení, nebo z tvého účtu zmizely?
můžeš kromě screenu vadné tapety přidat i obrázek změny rozlišení, jestli tam jsou správné možnosti?

jedna technická: kdyby byla načatá grafika, pak by to dělalo u všech uživatelských účtů, ne jen tobě.