Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HDD Verbatin 1tb surne potrebujem vedieť

https://pevne-disky.heureka.sk/verbatim-store-n-go-1tb-2_5-usb-3_0-53023/?gclid=EAIaIQobChMIuv--59304gIVkoDeCh0E7AfLEAEYASAGEgKBSPD_BwE#lowest-cost dobry den surne potrebujem vedieť či sa tento disk da naformatovať na fat 32 nikde pri žiadnych diskoch nepišu na ake formaty sa da disk naformatovať a pritom je to velmi dvôležita informacia ak ho niekto mate doma tak mi prosim dajte vedieť dakujem

Ano, dá se naformátovat na FAT 32.
Proč si ale dobrovolně potecniálně škodit a komplikovat život do budoucna uzavřenou černou krabicí a ještě k tomu s FAT 32. Chápu, že FAT 32 je nutnost, ale jednou z toho vydobývat data v rámci záchranné akce, byť tam budou hry, to bude dobrý opruz a disk se tak stane rizikově použitelným pro práci s cennějšími daty. Zvolil bych výběr rámečku a do něj vložit potřebný disk.