Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neznámí streamuje na můj počítač

Dobrý den.
Včera večer při práci, najednou naskočí okno programu conected, galaxy tab se chystá vysílat na vaše zařízení. Stalo se to opakovaně asi 4 krát neúspěšně, ale nakonec někdo opravdu srteamoval stránky fcb na můj notebook. Ntb je připojen ethernetovým kabelem k domácí síti, nastaven jako nezjistitelný pro sdílení. Nechápu jak je to možné? Poradí někdo?

co je zač ten program a jaké má otevřené porty a adresy? jaký je obsah komunikace i protokolu typ? A co se stalo jinak, že napopáté někdo srteamoval a předtím neuśpěšně??
A jaké stránky fcb kdo srteamoval? a jakým klientem jsi přijímal stream?