Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem teploty I7-8700k

Zdravím vlastním Intel I7-8700K v Biosu jsem zapl enhanced turbo procesor jede tedy na 4,7 GHz,když jsem spustil stress test Aida64 teploty byli Cpu min-27,max.-37,CPU1-min 37-max 95,CPU2-min 39 max 96,CPU3 min 38,max 94, CPU4 min 39,max 96 je tohle pro tento procesor normál?.....nezkoušel jsem tedy zatím jaké jsou při hraní her,chladič na procesor mám NOCTUA NH-U14S .

uprimne mi to prijde hodne, urcite bych zkontroloval montaz chladice, tohle dl mne neni v poradku. Sundat, podivat se jestli nejaky dobrak nezapomnel ze spodku dat pryc folii ( se smejte... uz se mi taky povedlo ... ;) , pastu utrit - dat znovu kvalitni a spravne mnozstvi (staci fakt malink) a chladic nasadit - tak aby skutecne dolehal na procesor celou plochou.