Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustaly restart PC

Prosim o radu:
Mam nove PC: 4-jadro 2,4GHz, 4GB ram, Nvidia 9800GT, nova zakladovka.Poskladala mi to profi firma,OS sem si instaloval sam.
Win XP,SP3cz a vsechny klasicke programky.Vsechny ovladace dobre nainstalovane, system hlasi vse v poradku.
Pri praci ve win bezi normalne,ale pri hrani her se mi po kratke chvilce restartuje.Driv to psalo:"System windouws byl zastaven, aby nebyl poskozen pocitac."Ted uz nevypise nic a jen se restartuje.
Zkusil jsem uz treti verzi windows a dela to porad.U stareho PC se mi to nestavalo.
Muzete mi prosim nekdo poradit?Budu moc vdecny,dekuji.

Zdroj mam 550W a teplota grafiky je 45C po spadnuti.Problem je,ze se mi restartuje ikdyz jsem zakazal automaticky restart a tim padem se mi ani neukaze ta modra obrazovka.
PS:Jak se da ovlivnit teplota grafiky?Treba rychlost ventilatoru?Anebo nastavit vysku teploty grafiky,kdy zacne rvat system... Treba je nastaveny jen na 45C.