Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Info o disku

Součet všech složek i skovaných je 27 giga na disku C, při zobrazení info o disku je využito 36,8 giga....
Dokáže mi někdo říct kde mi lítá cca 10 giga místa ???
POmuže defragmentace?
A je vubec k něčemu dobrá ?

Nie, defragmentace nepomoze, defragnmentaciou sa neuvolnuje ziadne miesto.

Data su napr. v zlozkach do ktorych nemas pristup (napr. documents and settings pre inych userov, a hlavne v zlozke s bodmi obnovenia) start-programy-prislusenstvo-systemove-nastroj obnovenie systemu.
Uz to tu bolo napisane aspon 100x

Ak na nejaku zlozku nemas prava, tak sa tam nedostanes. Na to su pristupove prva. Keby si sa tam dostal tak by boli pristupove prava na smiech.
Ani totalcommanderom a ani ziadnym inym ani mimozemskym commanderom sa tam nedostanes, dokial na to nebudes mat prava.

Bodov obnoveni mozes mat aj 10, sa tam aspon pozri do toho programu, ked som to pisal. To tu nepisem pre seba zo srandy.