Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus Zenfone 5 ZE620KL

Zdravím všechny příznivce mobilů. Prosím o radu na tento telefon. Po připojení k ntb přes kabel není telefon vidět,jen zazvoní a nabíjí. Ladění usb mám povoleno. Kabel jsem zkusil vyměnit i za jiný ale výsledek stejný.Už nevím,kam napsat pro radu,nikdo nic neví. Poradíte mě? Velice děkuji za každou radu.Libin

Ahoj.

Je to nenápadně schované, ta volba.

Klikneš na "připojení přes USB" a tam se ti objeví pod tím volba.
Na tu klikneš a až pak se ti objeví kompletní nabídka, včetně přenosu souborů.

Ladění USB s tím nemá, myslím souvislost.
To jen povoluje nahrávání a spouštění vlastních aplikací při ladění (např. Z android studia)

Možnosti vývojáře
výchozí konfigurace usb
přenos souborů,tethering přes usb,midi,ptp,žádný přenos dat.
Zvolil jsem přenos souborů,telefon restartoval a nic. Dělám něco špatně?
Už jsem měl x telefonů vždy připojil kabelem,objevila se nabídka v telefonu nebo ntb,tady u toho jsem se setkal poprvé,že to nejde.