Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Verbatim SmartDisk 500GB USB 3.0 (69802)

Dobrý den prosím obracím se na vás pro radu. Zakoupil jse si disk Verbatim SmartDisk 500GB USB 3.0 (69802) pro TV, při zapojení do USB (TV) a zvolení příkazu v TV o záznam jsem obdržel tuto zprávu " Nelze zapisovat na NTFS oddíl.obnovte oddíl v PC (bezpečné odebrání)". Prosím jak mám postupovat k odstranění závady. Moc děkuji JORK

Nelze zapisovat na NTFS oddíl.obnovte oddíl

- NTFS je mozna tak dobry kdyz pouzivas tvuj eHDD s PC Windows.
- Model TV neuvadis, ale jestli ches zachovat tvuj NTFS, tak vytvor treba 50Gb exFAT oddil zvlast jen pro ty filmy, nebo ho preformatuj cely dle tvé vlastni uvahy.
- Jako prvni format jestli neumi NTFS bych ti doporucil format exFAT, kdyz nebude kompatibilni (coz IMHO bude) tak az naposled FAT32.
- Proc nepouzit hned FAT32 ? Jelikoz jestli pouzivas soubory, nebo filmy vetsi jak 4Gb (co dnes neni problém), tak ti na HDD nepujdou skopirovat, navic alespon za sebe bych FAT32 na externi zarizeni nedoporucoval i kvuli bezpecnosti.

( Na zkousku ktery format tva TV podporuje muzes pouzit USB klic, nemusis pokazdé formatovat celé HDD ;-))