Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zprovoznil wifi na notebooku?

Dobrý den, poridil sem si notebook a rad byhc na nem zprovoznil wifi internet jak na to? sem uplný zacatecnik ohledne wifi.. poradte dekuji nebo apson psolete nejake navody:)
Změna předmětu, původně: WIfi (karel)

Pak je potřeba koupit nějaký bezdrátový router. Do něj zapojíte kabel ze zdi a zároveň jej dalším kabelem propojíte s PC. Nastavíte parametry pro wifi a můžete se připojovat. Jestli nemáte wifi zařízení v notebooku (což už dnes má každý nový),je potřeba zakoupit nějakého wifi klienta v podobě USB klíčenky nebo zásuvné karty (dle typu slotu, který má Váš notebook). Co se týká nastavení routeru, byl teď nedávno článek na www.pctuning.cz.

Pokud chceš Wi-Fi třeba někde v kavárně, kde je zadarmiko (kavárna Merkur v Dlouhé ulici v Praze), nastavíš ve vlastnostech připojení automatické přidělení IP a DNS.
Pokud třeba doma, nastavíš údaje, poskytnuté providerem.