Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Evidence pacovni doby

Ahoj všem...Dneska googluji pul dne,ale nemohu najít jednoduchý program,kde bych jsi mohl zapsat odpracované hodiny a on by mi to automaticky sčítal..Exel neovládám,tak jsi ho nemohu vytvořit a prográmky vněm byly jsou demo verze ..
Diky za odpověd

používám svůj roční přehled na čem dělám. kvůli úspoře místa zobrazuje víkend jako jediné oddělovací pole. kdysi jsem v tom potřeboval sledovat dlouhodobější úkoly, proto ty pole pod a extra listy, dnes už ne.
hodiny jsem v tom neměl, ale doplnil jsem ti sloupce. jestli stačí evidovat celkový počet hodin za den, mohlo by to fungovat.
rok se mění vlevo nahoře.

kdysi jsem předělával formulář do excelu s tím, že čas se ve fabrice započítává na půlhodiny. tehdy jsem pohořel asi s funkcí "modulo" na interní nepřesnosti excelu, nedokázal správně zaokrouhlovat a muselo se to obcházet výpočtem s podmínkami.
tazatel se aspoň vyblbne.

a protože to sloužilo pro pohotovost (počítání doby přes půlnoc) a semtam je druhý den svátek účtovaný jinak, vznikaly tam zábavné vzorce.

Bude nejrozumnější se Excel (obecně jakýkoliv tabulkový kalkulátor, oni se zas tak neliší ovládáním ani schopnostmi) naučit. Tedy pokud jako můj bývalý kolega (čest jeho památce) neovládáte něco lepšího, v jeho případě to byl matlab, pak samozřejmě použijte to, co ovládáte.
Ukázkové soubory od microsoftu, jsou fakt na nic, teda alespoň ve verzi 97 z doby, kdy jsem se s ním seznamoval, na co je mi třeba demo něčeho když k tomu nedaji zdrojový text nebo vzorce (o nějaké dokumentaci ani nemluvim) a já teda vidím, že něco jde udělat ale nevidím jak.