Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zakázání "nežádoucích aktualizací" - ještě před stažením natož instalací

Dobrý den ,chtěl bych poradit, zda existuje vytvářená černá listina nežádoucích aktualizací: konkrétně win 7 x64. Myslím tím všeljaké balloty, žebrací lišty o přechod na windows8 nebo 10 nebo otravné popupy co budou hlásit konec podpory (nedávno na živě.cz) i včetně čísla aktualizace.

Nerad bych aktualizace zařízl ihned, protože bych rád updatovat 5 let starou instalaci.

Zároveň jádro dotazu je, zda existuje způsob (powershell, regedit), jak systému říci, že tyto aktualizace má vynechat., natož instalovat . Viděl jsem jen jednu stránku, kde je generovaný skript s wusa uninstall, což je jen odinstaluje.

PS: existuje něco jako disable windows tracking pro win 7?

Aktualizace se dnes instaluji jako jeden balik, fyzicky je to v jednom instalacnim souboru, takze je zrejme, ze nelze.

Osobne to delam tak, ze mam Windows update zakazany a instaluju od zacatku, co Microsoft presel na tento balikovy system, pouze only-security aktualizace, ktere stahuju z Microsoft katalogu a ikdyz jsem se obaval, ze vystraha ukonceni podpory Windows bude pritomna i zde, tak zatim neni.