Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přenos internetu přes mobil do PC

Čau mám doma jeden starší PC v místnosti kde není možnost natáhnout kabel od netu, a PC nemá žádný wifi adaptér ( ani žádný kupovat nechci ) tak mě napadlo jestli je nějak reálně možný použít mobil pro příjem a z tama přes kabel do pc navést ten internet. Vím, že nejjednoduší by bylo koupit asi tak ten adaptér, ale žádnej peníz utrácet nebudu, pc není nijak potřebný. Je to vůbec možný? Na netu jsem nic takového nenašel.

Dwane Dibbley 29.06.2019 21:13
Dwane Dibbley
Tak to bylo jednoduchý dík moc. poslední
MichalF24 29.06.2019 22:09
MichalF24