Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hláška ohledně exploreru ve Firefoxu

Dobrý večer,
obracím se na tuto poradnu, jelikož jsem k tomuto problému nic na různých fórech nenašel.
Jedná se o to, že poud najedu na určitý web - www.pullotrade.cz - v záhlaví webu vyskakuje hláška o nutnosti akutalizace internet exploreru. Jde o to, že explorer nepoužívám. Používám pouze Firefox, popř. Chrome a i zde se tato hláška objevuje. Navíc je stránka divně "rozhozená". Na základě svých skromných znalostí snad chápu, že servery zjistí můj prohlížeč na základě informací, které si vytáhnou od klienta. Proč mi tedy server cpe hlášku o nutnosti akutalizace exploreru, když používám jiný prohlížeč. Může být chyba např. v kódu? Předpokládám, že tohle je věc, která se neděje na úrovní jednotlivé stránky ale někde výš. Děkuji za případné typy či postřehy. Děkuji.

Díky za odpovědi. Jasný, asi mě to konkrétně nějak neomezuje, jen se o internet a sítě trošku zajímám a tohle mě docela zaskočilo, nedokázal jsem na to najít v rámci toho, co znám (asi toho moc není :-)) racionální vysvětlení, a to ani nikde na netu, vč. anglickojazyčných, tak jsem chtěl zkusit, jestli by to zde někdo dokázal. Navíc to nepůsobí důvěryhodně a člověk váhá, jestli tu danou věc tam zakoupit nebo ne, ale to už sem nepatří...

webmasta té stránky je poněkud zfetovaný, nebo se už uchlastal k smrti - to je vidět i podle toho, že už se ta stránka trochu rozpadá.
podobně stupidní nápisy byly na netu před několika lety, nechce se mi věřit, že ten ostudný opruz tam visí od té doby.

když tě to trápí, napiš autorovi ... asi už to někdo udělal, protože stará stránka s motokrámy zmizela a je tam cizí šablona nějakého možná budoucího obchodu.

Odinštaluj IE v príslušnom okne Windows. (Zruš fajku, návod si nájdi na nete).

Mne predmetná stránka vo Firefox od Mozilla nevyhadzuje žiadne oznámenia s upozornením lebo IE s Edge som načisto vykopal zo systému Windows.