Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hláška ohledně exploreru ve Firefoxu

Dobrý večer,
obracím se na tuto poradnu, jelikož jsem k tomuto problému nic na různých fórech nenašel.
Jedná se o to, že poud najedu na určitý web - www.pullotrade.cz - v záhlaví webu vyskakuje hláška o nutnosti akutalizace internet exploreru. Jde o to, že explorer nepoužívám. Používám pouze Firefox, popř. Chrome a i zde se tato hláška objevuje. Navíc je stránka divně "rozhozená". Na základě svých skromných znalostí snad chápu, že servery zjistí můj prohlížeč na základě informací, které si vytáhnou od klienta. Proč mi tedy server cpe hlášku o nutnosti akutalizace exploreru, když používám jiný prohlížeč. Může být chyba např. v kódu? Předpokládám, že tohle je věc, která se neděje na úrovní jednotlivé stránky ale někde výš. Děkuji za případné typy či postřehy. Děkuji.

Odinštaluj IE v príslušnom okne Windows. (Zruš fajku, návod si nájdi na nete).

Mne predmetná stránka vo Firefox od Mozilla nevyhadzuje žiadne oznámenia s upozornením lebo IE s Edge som načisto vykopal zo systému Windows.