Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černá obrazovka, nelze načíst plocha

Zdravím, poprosil bych vás o pomoc. Mám problém s mým stolním počítačem. Z ničeho nic mi zčernala obrazovka, musel jsem tedy pc restartovat. Ovšem poté se načte windows, ale nezobrazi se plocha, ale jen černá obrazovka s kurzorem, se kterým mohu pohybovat. Na ctrl+alt+delete nereaguje a na nic dalšího. Pokud pc spustím v nouzovém režimu, stane se ten samý problém, akorát v menšim rozlišení. Operacní systém ne windows 7. Budu rád za každou radu.

- Kdyz stisknes WIN + R spusti se prikazovy radek ?
Jestli ano : tak do neho napis

explorer.exe

- Jestli né a mas instalacku tak zkus pouzit auto-opravu, nebo vrat PC do stavu kdy byl funkcni pres popripadné body obnovy.

Jestli jde o notebook, tak zpravdila staci spustit tovarni nastaveni, tim se zavede cely systém znovu, jako by jsi ho zrovna koupil coz znamena ze prijdes o vsechny data.
* Umoznuje-li jen opravu, tak ji zadej jako prvni. Tak jako moznost vytvoreni nového uctu, ze kterého by jsme pak OS otestovali a opravili.

U PC s "recovery_partition" (v pripade ze ji konstruktér vytvoril) ktera je vyhrazena a maskovana na tvém HDD je to obdobné.
Vyvolavaci klavesy zalezi od vyrobce a modelu pristroje, jako u OneKey_recovery u Notebooku znacky Lenovo.
* V pripade ze jde o HDD SATA, by nemel byt problém pripadné data zkopirovat pomoci jiného PC. Nebo na tom PC tu instalacku vytvorit (vse potrebné muzes stahnout na strankach Microsoft.)

ahoj,
nemas nahodou zapojeny aj druhy monitor/TV?
toto sa mi presne stalo, mam zapojenu aj TV (moc nepouzivam) a pri preinstalaci win si to vybralo ako hlavny monitor tu TV.
na PC monitore sa mi dialo presne co tebe.
ak ano, staci prejst na druhu obrazovku kde je vsetko OK a prehodit nastavenie.