Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černá obrazovka, nelze načíst plocha

Zdravím, poprosil bych vás o pomoc. Mám problém s mým stolním počítačem. Z ničeho nic mi zčernala obrazovka, musel jsem tedy pc restartovat. Ovšem poté se načte windows, ale nezobrazi se plocha, ale jen černá obrazovka s kurzorem, se kterým mohu pohybovat. Na ctrl+alt+delete nereaguje a na nic dalšího. Pokud pc spustím v nouzovém režimu, stane se ten samý problém, akorát v menšim rozlišení. Operacní systém ne windows 7. Budu rád za každou radu.

ahoj,
nemas nahodou zapojeny aj druhy monitor/TV?
toto sa mi presne stalo, mam zapojenu aj TV (moc nepouzivam) a pri preinstalaci win si to vybralo ako hlavny monitor tu TV.
na PC monitore sa mi dialo presne co tebe.
ak ano, staci prejst na druhu obrazovku kde je vsetko OK a prehodit nastavenie.