Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nacenění počítačové sestavy

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jaká by podle vás mohla být cena za tento počítač jako celek?
A jaká by mohla být cena pouze za CPU + RAM + DESKA + CHLADIČ?

CPU: Intel Xeon E3-1231v3
Deska: ASUS H97-PLUS - Intel H97
Zdroj: Seasonic S12II-620 - 620W (https://www.czc.cz/seasonic-s12ii-620-620w/75373/produkt)
GPU: MSI GTX 1060 6Gb (rok záruka)
16GB RAM DDR3 (záruka)
1TB disk + 120GB SSD
Chladič: GELID Solutions Tranquillo - revize 2
Case: Zalman Z1

Mám v plánu totiž upgradovat svůj počítač, ale nevím, zda se mi vyplatí celý můj starý počítač prodat a nebo si nechat GPU, zdroj, disky a ostatní věci přikoupit.
Díky za odpověď

Nevim jak revize 2, ale "Tranquillo" a jestli to resi jako Noctua ktera pribalovla mustek zdarma, je kompatibilni i se socket "AM4" ? (90mm / 54mm o proti 96mm / 48mm).
Na AM3 imho Upgradovat nebude tak by mu opravdu zustal jen Intel ;-)
* Tedy na zaklade tohoto pohledu. Kdyby napsal ze nebude kompatibilni s AM4.

To je základ, který se chci pokusit určitě prodat aspoň za nějaký menší peníz. Budu upgradovat na nový Ryzen 3800X nebo možná na 3900X. Zdroj by mi na to asi stačit měl i kdybych v budoucnu upgradoval grafiku 1060 na nějakou lepší.

Jaká by mohla být cena za tyto tři části?