Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nacenění počítačové sestavy

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jaká by podle vás mohla být cena za tento počítač jako celek?
A jaká by mohla být cena pouze za CPU + RAM + DESKA + CHLADIČ?

CPU: Intel Xeon E3-1231v3
Deska: ASUS H97-PLUS - Intel H97
Zdroj: Seasonic S12II-620 - 620W (https://www.czc.cz/seasonic-s12ii-620-620w/75373/produkt)
GPU: MSI GTX 1060 6Gb (rok záruka)
16GB RAM DDR3 (záruka)
1TB disk + 120GB SSD
Chladič: GELID Solutions Tranquillo - revize 2
Case: Zalman Z1

Mám v plánu totiž upgradovat svůj počítač, ale nevím, zda se mi vyplatí celý můj starý počítač prodat a nebo si nechat GPU, zdroj, disky a ostatní věci přikoupit.
Díky za odpověď

To je základ, který se chci pokusit určitě prodat aspoň za nějaký menší peníz. Budu upgradovat na nový Ryzen 3800X nebo možná na 3900X. Zdroj by mi na to asi stačit měl i kdybych v budoucnu upgradoval grafiku 1060 na nějakou lepší.

Jaká by mohla být cena za tyto tři části?