Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oculus Rift S zkusenosti

Ahoj. Nejaky zkusenosti s timhle?
Dneska jsem to na zkousku mel a uplne nevim co si o tom myslet.
Bud jsem to mel spatne nastaveny nebo nevim ale obraz se mi zdal celkem rozmazanej :-/
Cca rok a pul zpatky jsem zkousel htc vive a tam si neco podobneho nepamatuju :-/
Navic tenhle "kus" nema IPD...jen SW a mne prislo ze at jsem to nastavil jak jsem chtel tak se nic nezmenilo.

Oculus Rift S dva dotazy od kamose (on ma Oculus Rift).

1. Jak je to s trackovanim, on kdyz da ruku za bok, tak diky externim snimacum furt to vidi, u Riftu S tvrdi, ze tam budou mrtvy uhly.

2. Rift funguje diky snimacim laserum i ve tme, jestli funguje ve tme i Rift S.

?

Dejte vedet, dik.

1. Kdyz das ruce na bok tak ok...za telo/hlavu Oculus pro potrebu her dopocita pohyb(napr v jedny hre si prehazujes disk za zady). Jinak vytahovani zbrany za hlavou atd funguje normalne(to same strileni sipu atd)
Samozrejme ze za sebe nevidi ale v jaky hre delas s neco s rukama za zady :-)
2. Potrebujes aspon nejaky maly zdroj svetla.(slaba lampicka atd)