Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napajeci zdroj z ameriky

muzu se zeptat zda mi bude pasovat z ameriky zdroj do meho pc skrin mam atx a zdroj je atx a v americe maj 110W zasuvky a my mame 220W a u firmy CZC.cz si muzu koupit kabel do zasuvky 220W tak nevim jestli to pujde

Vraťme se k původní otázce: Ohledně toho napětí nemusíš mít obavy, tento zdroj má přepínač 110-220V. Je to ten červený přepínač vedle ventilátoru. Pozor, aby jsi ho zapojil v poloze přepínače 220V, jinak vyletí malý čmoudík a je po zdroji.
Jiná věc je ovšem, nakolik má smysl ten zdroj kupovat kdesi po čertech ďáblech, když podobných jsou zde plné obchody, ale to je tvoje věc. Já odpovídám na technickou otázku (tedy na to, na co jsi si se ptal) a obchodní stránka věci, která vzrušila tolik lidí, mě nezajímá.