Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přepěti na HDMI ?

Ahoj,už podruhé se mi stalo,že mi úplně umřel novy monitor po připojení k HDMI kabelu a zapnutí PC ....Může to byt prepetim ? Na HDMI kabelu přece napětí není a PC jinak nastartuje a tváří se podle pohledu ,že jede jak ma ...nechapu čím to může byt .Prosím o radu .Děkuji ..

Tak to je fakt hodně zvláštní. Buď měls opravdu takové štěstí na vadné monitory, nebo nevím.
Sám netuším, co bych v takovém případě dělal. Asi bych použil pro klid duše jiný kabel, ale tím to být ani nemusí.
Napadá mě už jen problém s elektřinou, ale to by se zase mělo vypnout PC a ne odpálit jen monitor.

Jaký máš vlastně monitor? Jestli na adaptér, tak může být chyba i v něm.