Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční základní deska

Dobrý den, zrovna jsem dokončil instalování nového cooleru, takže jsem musel úplně odpojit celou základní desku a trochu se v ní prohrabat a nakonec všechno znovu zapojit, nicméně když jsem zapnul počítač, tak mi nefunguje monitor, klávesnice, myš.. no prostě vše co je zapojeno v základní desce. Setkal se tu někdo s podobným problémem? A jak je možno ho vyřešit? Předem děkuji za rady..

Zapojeno mám vše co bylo předtím.. Teď mě napadá možná velice důležitá věc - omylem jsem ohnul několik CPU pinů, ale ty jsem posléze narovnal co možná do původní polohy, žádné zlomený nebyly.. ale zlomené nebo ohnuté piny nemohou za nefunkčnost celé desky pokud se nemýlím?

Ale jde - stalo se mi taky párkrát, když jsem chtěl vyměnit chladič - pasta to tak luxusně slepila, že to ani socket neudržel (ale CPU se mi tak zničit ještě nepovedlo)… Tak jsem se poučil, a nechávám chvilku PC zapnutý - pasta teplem maličko povolí, a pak se dá chladič "ukroutit" snáz…