Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notbook problem s mysou

Dobrý deň. Mám notebook lenovo z50/70 z i7dmickou. A včera mi začal úplne blbnut. Myš reaguje pohybuje sa kurzor ako ma ale nejde nič zakliknut. Ako napr. Windows a tak. Po restarte zas všetko ide ale otvorím napr program malwarebytes a tam nekliknem nič jednoducho ako keby prepol na inú obrazovku a nejde. Je už preinstalovany na komplet a stále to robí. Neje to touchpad ani myšou externou skúsil som už 3. Pridával som do neho dve nové ramky ale už pred mesiacom. Išiel v pohode. Mám podozrenie na malware keďže som cistil len C-čko, na d som presunul veci čo mi trebalo. Skúsim ho ešte raz výmaz at celý ale tym to asi neni. Za každú radu budem vďačný. A vopred ďakujem.

Chlapi hanbím sa to napísať ale našiel som problém. Manželka mi pratala stolík. Spadla jej myš, zaseklo sa tlačidlo spať, a ja som si to nevšimol. A ona mi to nepovedala :D Aj tak ďakujem prajem pekný deň:D