Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notbook problem s mysou

Dobrý deň. Mám notebook lenovo z50/70 z i7dmickou. A včera mi začal úplne blbnut. Myš reaguje pohybuje sa kurzor ako ma ale nejde nič zakliknut. Ako napr. Windows a tak. Po restarte zas všetko ide ale otvorím napr program malwarebytes a tam nekliknem nič jednoducho ako keby prepol na inú obrazovku a nejde. Je už preinstalovany na komplet a stále to robí. Neje to touchpad ani myšou externou skúsil som už 3. Pridával som do neho dve nové ramky ale už pred mesiacom. Išiel v pohode. Mám podozrenie na malware keďže som cistil len C-čko, na d som presunul veci čo mi trebalo. Skúsim ho ešte raz výmaz at celý ale tym to asi neni. Za každú radu budem vďačný. A vopred ďakujem.

Akú myš používaš? Skúšal si odinštalovať software tej myši? Urobil si čistú inštaláciu Windows alebo len továrenské nastavenia? Pokiaľ ti to robí len v spodnej lište (panel úloh), tak je možné že ti zrejme zamŕza. Aký máš Windows? Skús odinštalovať ovládač myši a znova nainštalovať (správa počítača -> správa zariadení -> myši a ostatné ukazovacie zariadenia).

Urobil som čistú inštaláciu. A myš mám razer cislo neviem. Mám windows 7 už veľmi dlho ho používam. A v pohode išiel. Ono to je tak zapnem notebook ide napr. Všetko len v programe myš zostane zaseknuta a funguje len v určitej časti (napr. Wondershare filmora len v spodnej.) Restartujem ho zas potom nejde spodná lísta. Ovládače som vymazal s tej mysi a dal naspäť či náhodou niečo nechýba. Vymazal som aj ovládače z touchpadu a dal spať.

Ešte jedna vec. Pridal som tam ramky hyperx 2x8giga 1866mhz keď si dobre pamätám nerozoberam ho zas aby som sa pozrel. To je max čo do neho môže ísť,, zevraj`` povedal mi technik. Nemôže to mať s tym spoločne niečo?

Chlapi hanbím sa to napísať ale našiel som problém. Manželka mi pratala stolík. Spadla jej myš, zaseklo sa tlačidlo spať, a ja som si to nevšimol. A ona mi to nepovedala :D Aj tak ďakujem prajem pekný deň:D