Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Huawei software installing

Ahoj,

mám telefon Huawei P8 Lite. Dnes se mi stalo to, že jsem ho po úplném vybití dala nabíjet, ale bohužel mi nejde znovu spustit. Nejprve se mi tam objevila tabulka Huawei eRecovery. Zkoušela jsem různé možnosti, ale nic se nedělo. Už ani nevím jak, ale spustila jsem Huawei software installing...procenta instalace nabíhají v pořádku, ale vždy jen do 90 %. Pak se to zasekne a nic se neděje. Nevíte někdo co s tím? Nerada bych přišla o veškerá data v telefonu, ale na druhou stranu budu ráda, když bude alespoň nějakým způsobem fungovat. A prosím, neukamenujte mě tu za to, že jsem zběsile klikala na různé možnosti, než jsem se poradila :D

Děkuji za odpovědi

že jsem zběsile klikala na různé možnosti

tak snaď ste nezvolili položku "wipe data" nebo neco podobné, inak už máte dávno po tých dátach... týmto ste mohli urobiť mnoho škôd. Vypnite mobil, a potom zapnite, napíšte čo to vypíše, prípadne pošlite rovno screenshot (fotku displeja). Obávam sa že možno o tie dáta ste už prišla alebo prídete. Preto sa robia zálohy, a taky sa zbesile nekliká na čokoľvek.

Tak s těmi daty se už asi nějak vyrovnám, nic převratně důležitého jsem tam neměla...hlavně, aby mi šel telefon nějak spustit a mohl zase normálně fungovat.
Na displeji se mi objevují tyto možnosti:
Reboot system now
Wipe data/factory reset
Wipe cache partition

Skuste prv zvoliť Reboot System Now, ak to zas otvorí recovery tak je zrejme systém už v háji, potom môžete skusiť ten factory reset (a potom znova reboot), ak ani to nepomôže, tak už len pripojiť mobil k PC a ručne naflashovať firmware. Snaď neni chyba v hardwary, otestoval by som pamäte.