Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Intel optane memory

Mám základnú dosku P8Z77-V LK a procesor i5-3470 a chcem sa opýtať či sa mi dá pripojiť Intel optane memory, či mám kompatibylnu základnú dosku. Ďakujem za odpoveď

Tobe taky dobry den

Né, tva chipsetova rada "H77" Intel_Optane neumoznuje. (tusim ze Intel_Optane je mozné vyuzit az od Chipset Intel séries "200/300" ).
Optane jsem principalne vyuzival "k zrychleni" (mezipamet) mého HDD, ale jestli ti jde o uziti Optane jen jako uloziste, tak se opravdu radeji zamer na disk typu SSD.

Nezkoušel někdo někdy použít Optane jako Ready boost na sestavách, které nepodporují software Optane?

Nebo klidně nějaký jiný trik, který by dělal totéž. Nevěřím, že by se to nějak nedalo ošálit, neboť na jakém principu jede SSHD, že jo? :)