Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Intel optane memory

Mám základnú dosku P8Z77-V LK a procesor i5-3470 a chcem sa opýtať či sa mi dá pripojiť Intel optane memory, či mám kompatibylnu základnú dosku. Ďakujem za odpoveď

Nezkoušel někdo někdy použít Optane jako Ready boost na sestavách, které nepodporují software Optane?

Nebo klidně nějaký jiný trik, který by dělal totéž. Nevěřím, že by se to nějak nedalo ošálit, neboť na jakém principu jede SSHD, že jo? :)