Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dobrý online translator pro text

Dobrý den,

Google Translate je dobrý na překlad slov nebo frází, ale ne bloky textů není ideální.

Proto bych potřeboval, prosím Vás, doporučit dobrý free online translator na překlad textu.

Pochopitelně to nikdy nelze přeložit 100% správně, ale aspoň abych měl jistotu, že to není nesmysl.

Děkuji

Nevim jestli takové existuji online, ale prekladace textu existuji docela slusné i kdyz pouzivaji motor prekladu od "Google translate".
Aby jsi to lépe pochopil, ten urcity program pouziva Google Translate jen na "preklad slov, textu", ale o souveti, slovni / logickou stavbu vety se stara a provadi "algoritmus" toho programu.
* Zkratka Google prelozi slova, program posklada vetu. Upresnuji to, jelikoz jsi Google Translate jiz odmital v tvém prispevku "titilky" - "preklad titulek" jen proto, ze nejaky SW pouzival Google Translate..

Ahoj, ako tu už zaznelo, pokiaľ chceš preložiť vety do angličtiny tak, aby danej vete ako tak bolo rozumieť, použi Google Translate. Pokiaľ chceš prekladať vety správne a presne, budeš sa musieť naučiť angličtinu. Predsa len... Google Translator je naprogramovaný "program?", nie je to človek, ktorému môžeš povedať "pls prelož mi to čo najpresnejšie, tak aby tomu druhý rozumel".