Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chybové hlášky při aktualizaci AMD grafiky

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, zda-li někdo neví, co s těmito hláškami.

Včera jsem aktualizoval driver grafické karty, protože problikával obraz ve hře (Monster hunter world).
Problém jsem nevyřešil, ale za to se mi při startu objevují tyto dvě chybové hlášky. Zkoušel jsem čistou instalaci driveru. I jinou verzi driveru, ale stejně nic. Na netu jsem nenašel žádné řešení a když ano, tak pro starší grafiky. A nebo pochybné řešení a to stáhnout DLL z pochybných stránek a to se mi opravdu nechce :D

Grafika normálně funguje, hry taky, ale ty hlášky mě krapet znepokojují.

OS: WIN10 (64bit)
Grafika: AMD R9 390 -> ovladač 19.7.2 (optional)

Předem děkuji

Netuším, od kdy se grafika instaluje do adresáře intelu. Ale chybová hláška se týká RadeonSettings.exe a začalo se to dít bezprostředně po aktualizaci grafiky.
od intelu tam mám pouze toto. Což je hádám integrovaná grafika, avšak tu mám v BIOSu vypnutou, takže nevím, jestli by tam tento ovladač měl být.
Ve správci zařízení mám pouze dedikovanou grafickou kartu.

Pokud jsem to pochopil špatně, tak se omlouvám.