Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ethernet nefunguje

Dobry den,
Dneska jsem si upgradoval pocitac na
Mpg x570 gaming plus
16gb ram
Ryzen 5 3600x

Nainstaloval jsem to do pc, pocitac spustil pc se pripojilo lankem k netu a nainstaloval jsem chipset.
Odte doby prestal fungovat ethernet jakoze uplne. pise to ze nejsou zadene ovladace.
Kdyz je instaluju tak to pise ze ho to nemuze detekovat.
Dekuji za kazdou radu.

Riesil som podobny problem - stara verzia win 10 sa odmietala bavit s ethernetom na novom chipsete (teda ked je instalacka Win 10 z doby, ked ten chipset este nebol na svete, kedze som kupoval FPP uz dost davno) a mohol som instalovat ovladacov kolko som chcel. Ono to v podstate chcelo len nainstalovat jedno KB aby to fungovalo, ale to KB zas neslo nainstalovat do starej verzie Win :)