Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem otravné vyskakovací okno

Dobrý den, prosím nevíte co s tím? Už delší dobu mi vyskakuje tohle otravné okno. Antivirus mám plnou verzi a žádný problém nenašel, počítač je na 100% vyčištěnej clean upem (taky full verze), nepomohlo ani odinstalování a znovu nainstalování prohlížeče, a i přesto mi tohle okno stále vyskakuje. Ví někdo jak se toho zbavit? Protože přiznám se, že do kompletní přeinstalace windowsu se mi nechce.
Díky moc Mirek

Vidím, že trochu tápeš, takže udělím pár dobrých rad:
1. Antivirus je proti virům. Tohle bude jiný typ malware (adware/spyware), takž na něj musíš použít jiný týp antimalvaru: AdwCleaner a MBAM. Spusť postupně oba programy v nouzovém režimu Windows, všechny nálezy smaž. A pak zauvažuj, k čemu ten Avast vlastně máš.
2. "počítač je na 100% vyčištěnej clean upem" -tak na 100% počítej v nutnost blízké reinstalace. Tyhle čističe dokážou akorát nabořit systém, nemají žádný kladný účinek.
3. "nepomohlo ani odinstalování a znovu nainstalování prohlížeče" - samozřejmě, že tohle nepomůže. Protože škodlivý SW v podobě nežádoucíh doplňků, toolbarů apod., se instaluje nikoli do složky prohlížeče, ale do příslušného uživatelského profilu. Po nové instalaci prohlížeče se použije existující profil - a škodič je zpět v plné síle. Tohle se řeší vytvořením nového uživatelského profilu prohlížeče nebo vyzkoušením prohlížeče v tzv. nouzovém režimu - tj. beze všech (i skrytých) doplňků.

A ještě pár slov k Avastu - máš-li Windows 10, doporučuji Avast odinstalovat a používat vestavěný MS Defender, je zcela dostačující. Avast (a také i jiné komerční antiviry) je známý především problémy, které dělá při aktualizaci Windows na novější verzi. Dokáže ji zablokovat tak dokonale, že je třeba nové čisté instalace Windows. Pár takových PC se mi vloni dostalo do ruk, nic jiného se s tím udělat nedalo.

avast nedokáže detekovat škodlivý doplněk v chrome který vyvolal to stahování, v tom je k ničemu. použij: adwcleaner

aspoň avast podle kontroly nějakého skriptu - i když neumí zobrazit jeho název, na té mazanici to není poznat - reaguje na požadavek zaspywarovaného chrome stáhnout nový malware. to jediné ho zachaňuje, jinak bych ti doporučil to neschopné svinstvo od avastu navždy odinstalovat, protože tvůj chrome už je nakažený.

rozmazaná fotka(!) na výšku, nikdo neumí udělat normální printscreen. tato je generace je naprosto v prd..., je fuk jestli s jedním spywarem navíc.