Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s HDD

Ahoj mam problem s mym starym 80GB diskem. Kdyz jsem se ho pokousel zformatovat nebo opravit v konzole tak se to vzdy prerusilo a hodilo tuhle chybu 3-[
[lTm6oms61t.jpg]

Nebo kdyz jsem se ho pokousel pripojit jako slave tak pri nacitani windows se pocitac vypnul.

V pc se zas tak moc nevyznam tak se ptam vas jestli neni nejake reseni.
Diky moc

[mod]Náprava vložení obrázku (Rce)[/mod]

Jo, to mě taky napadlo, ale když říká, že to souvisí s diskem, tak tipuji na přepsání paměti kde nemělo, při DMA čtení z toho disku. Paměť samozřejmě není nikdy na škodu otestovat :-). A výpadek paměti může být také nadměrným odběrem ze zdroje. Toť mé dedukce ;-).