Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ntb HP ovladače

Na ntb starej asi rok nebo dva sme dali Windows 7 a nejsou tam žádný ovladače na vubec nic, tak sem na flesku dal ovladač na WiFi a pak takovou tu aplikaci to ti dodela zbytek zejo co nainstaluje všechny ostatní ovladače ale tu flesku mi to ne načte jelikož tam není ovladač na USB, nevíte jak tam něco dostat do toho?
Nebo nějaký tip nebo ráda jak to rozchodit?
Nemůžu se na ntb připojit na wiif není na ni ovladač prostě tamneni nic jen clear Windows

Tak ještě jednou..
Mám stolní PC z něj na flašku sem nainstaloval ovladač na WiFi kterej bych aktualizoval na ntb a z ntb zapnul aplikaci která automaticky stáhne všechny
Ale jelikož na ntb není nic jen Windows tak není driver na USB port, jelikož jakmile dám flašku do nrb tak to flašku ne načte a nic se neděje

Stahl jsem na flašku instalacku pro WiFi driver s tím že ho dám do ntb a v něm nasitaluju a zbytek přes aplikace..
A chipset driver je co prosím?
A jak ho nainstaluj když se nemůžu s ntb připojit na WiFi a ani do ntb dát flashku

hp pavillon není žádný konkrétní typ. to je multimeďální řada notebuků hp, pojmenovaná tak už asi 10 let.
když nedokážeš opsat typ notebůů z výrobního štítku / z původní krabice / z faktury / z biosu / z diagnostického programu, jak k tomu hledáš ovladače?
příkaz:

wmic computersystem get model,name,manufacturer,systemtype

Na rok starý notebook s Windows 10 ovladače pro systém z roku 2009 nejsou, nebudou a nikdy nebyly. A to, že Google vyhledá nějakou stránku nabízející software co stáhne všechny nejnovější ovladače, který nainstaluje maximálně Spyware a bloatwoare.

Pokud chcete notebook, na kterém půjde Windows 7, tak musí být vyroben do roku 2013.