Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ntb HP ovladače

Na ntb starej asi rok nebo dva sme dali Windows 7 a nejsou tam žádný ovladače na vubec nic, tak sem na flesku dal ovladač na WiFi a pak takovou tu aplikaci to ti dodela zbytek zejo co nainstaluje všechny ostatní ovladače ale tu flesku mi to ne načte jelikož tam není ovladač na USB, nevíte jak tam něco dostat do toho?
Nebo nějaký tip nebo ráda jak to rozchodit?
Nemůžu se na ntb připojit na wiif není na ni ovladač prostě tamneni nic jen clear Windows

Na rok starý notebook s Windows 10 ovladače pro systém z roku 2009 nejsou, nebudou a nikdy nebyly. A to, že Google vyhledá nějakou stránku nabízející software co stáhne všechny nejnovější ovladače, který nainstaluje maximálně Spyware a bloatwoare.

Pokud chcete notebook, na kterém půjde Windows 7, tak musí být vyroben do roku 2013.