Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaseknutí složky Videa

Zdravím, omlouvám se, zřejmě to bude pro většinu banalita, ale.... Dnes jsem přesouval vyjmutím film ze stažených souborů do videií, ještě předtím jsem ho projížděl přes antimalware a antivir. U antiviru se nic nedělo, tak jsem to přesunul. Složka se ihned zasekla, sama ukončila a znovu načetla. Čekal jsem co bude, ale nenačítá ani po x minutách (disk mám SSD) restartoval jsem, vypnul jsem, odpojil od sítě, ale stále se mi zobrazí prázdné okno s hláškou: "pracujeme na tom". Ví někdo co s tím? Je mi jasné, že tam někde uvízl ten film a nedokáže si s tím poradit... díky

Vážně si myslíš, že ve filmu se může skrývat vir či jiný malware?? :-?
Zajímal by mě mechanismus, jak by se - dle Tvých představ - měl ten škodící SW z filmu spustit.

... ale nenačítá ...

Co nebo kdo se nenačítá? jen průzkumník? Nebo systém jako takový?

... stále se mi zobrazí prázdné okno s hláškou: "pracujeme na tom" ...

Kde se zobrazí? Při jaké akci? Naběhnou vůbec Windows?

Jinak viz Nuda (tedy jestli se dostaneš do Windows) - podívej se na tu složku Total Commanderem nebo třeba Altap Salamandrem (už je uvolněn jako free).

Omlouvám se, zdálo se mi to jasné z popisu, že se jedná o složku Videa, nekonkretizoval jsem ale, že průzkumníku...počítač vše funguje, kromě okna\slozky videa, když na ní kliknu, otevře se prázdné okno a nenactou se žádné filmy..a načítá a nacita, vše ostatní ovládat jde.