Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno mohu použít svůj laptop jako monitor ?

dobrý den, mám domluvenou zakázku od mého kamaráda. problem je ten že oba máme od sebe daleko a já nemam monitor. máme se sejít v kavárně a tam PC otestovat. napadlo mě jestli náhodou nemohu použít svůj laptop jako monitor. třeba skrze VGA kabel.
děkuji za odpovědi.

mám pracovní notebook,(jestli to pomůže) tak mám v něm graf. quadro 2000m. Moc se v tom nevyznám ale vím že tahle grafika určena přímo na práci tak by tam nejspíš mohla být možnost i pro vstup. Mohl by jste mi prosím říct jestli je to u téhle grafiky možné ?