Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno řazení ram

Mám dotaz ohledně zařazení pamětí RAM

jelikož jsem se zde na poradně nekde dočetl že když tam vložim nesprávné ramky třeba různe rychlosti může to pc zpomalit a nepochopil jsem princip jak je tam dát tak se ptám

základní deska : FIC AN17-podle googlu podporuje DDR SDRAM PC2100 a 2700 max. 3GB, 3 sloty
RAM: 1. Apacer PC2100 256MB UNB CL2
2. Samsung PC2700u 256MB CL.2.5
3. ----- PC2700 256MB CL.2.5

Jaká je podle vás nejoptimalnější možnost zapojení?

V tvojom pripade to zavisi od chipsetu t.j. od zakl.dosky ze co zvlada :)

Ale tvoj CPU ma len FSB 133, takze staci aj ked RAM pobezia na 133 (co je PC2100) takze tam mozes nechat aj vsetky 3 moduly co tam mas, budu bezat vsetky na rychlosti PC2100. Nejake dalsie machinacie s RAM na tom PC nemaju moc vyznam, dokupovanim RAM do takeho PC nic nedosiahnes.