Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada - Notebook 17" - 20 000

Ahoj potřeboval bych také trošku poradit, jaký si koupit notebook, cena by se mi líbila kolem hranice 20 tisíc. Na PC pracuji, semtam něco zahraju, jako CoD2, ale to je vyjímečně. Pracuji v programech, které docela zaberou RAM, ať je to třeba Dreamweaver a další. Koupil bych si ho někdy na začátku září. Trošku jsem se porozhlédnul a zalíbily se mi 3 modely.

Asus X71SR-7S059C

(Intel Core 2 Duo T5850 (2.16GHz, 2MB, 667MHZ FSB), paměť 3072GB RAM, 17" WXGA+ displej, 320GB disk, kamera, DVD/RW mechanika, grafika ATI Radeon HD3470, GLAN, BT, WiFi, Windows Vista Home Premium. )

product.jsp

MicroStar GX700PX-097CZ

(Procesor Intel Core 2 Duo T7250 2.0GHz, paměť 2GB RAM, 17" širokoúhlý displej, 320GB disk, DVD/RW mechanika, grafika nVidia 8600M GT 512MB, WiFi, BT, webkamera, bez OS. )

product.jsp

MicroStar GX700X-256CZ

(Procesor Intel Core2 Duo T8100 2.1GHz, paměť 3GB RAM, 17" širokoúhlý WXGA+ displej, 320GB disk, DVD/RW mechanika, grafika nVidia 8600M GT 512MB, WiFi, BT, webkamera. )

product.jsp

--

u MSI mi vyhovuje, že je k tomu zdarma batoh, který bych si stejně musel koupit, jinak rád bych Intel Core 2 Duo a 17" displej.

Budu rád za jakoukoli radu.

Hedeď koupil jsem si teď nedavno MicroStar GX700X-256CZ a musím říct že je to uplná špička. To druhý MSI neni moc výkoný a do něj bych nešel a ten ASUS je docela pohoda ale četl jsem že jsou dost poruchový a mají občas problémy schroustnout některý ovladače na XP a taky se prej občas zlobíš s grafikou. Ale to ať ti poradí někdo kdo má ASUS. Z mého hlediska radím ten třetí notebook a máš vystaráno. Jen si dej bacha na to kde je a kde není operační systém. To se ti o takový 3 000 prodraží a mám za to, že u tohoto notebooku zrovna OS neni. Chtěl jsem do něj dát 25 000 a fakt jsem se vešel. Dokonce jsem se vešel ikdyž jsem dokupoval batoh a myšu. Záleží na tobě ale kdybych si měl vybrat tak znovu MicroStar GX700X-256CZ ;-)