Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno přestalo fungovat youtube, proč to amatéři rozbili, když to šlo

Do háje, proč zase rozdrbali něco co funguje, ještě asi před 3 měsíci mi šlo youtube, nyní viz screenshot. TO tam jsou takoví diletanti, že to ani neotestují, jestli to nerozhasili?
PS: jde do poradny vložit obrázek? (tak aby byl vidět rovnou)???
[img]https://pc.poradna.net/files/87629-yt1opera-jpg[/img]

lední brtník 06.08.2019 11:00
lední brtník
Zhluboka se nadechni, napočítej do sta, a začni znovu: co máš za telefon, jakou verzi os, nestahoval…
Kachlík_jinde 06.08.2019 11:13
Kachlík_jinde
Podle screenshotů máš Symbian S60, hádám v3? Systém z roku 2005, 2008 reálně končil (nástup dotykové…
Potkan007 06.08.2019 16:52
Potkan007
Ale tak, má pravdu, 10-15 rokov nič nerobil :) poslední
pozorovateľ 06.08.2019 18:57
pozorovateľ

ak si to nepochopil, tak este raz. youtube funguje spravne milionom ludi, tebe nie. zrejme je problem u teba, ak nedokazes popisat zavadu, napisat na akom telefone, verziu adroida, ako sa na net pripajas, verziu youtube prehravaca atd... tak ako chces radu? snad ti uz doslo, ze problem nie je youtube ale ty sam.

Podle screenshotů máš Symbian S60, hádám v3? Systém z roku 2005, 2008 reálně končil (nástup dotykové S60v5), poslední zařízení jsou z roku 2009. Pokud to fungovalo dlouhých 10 let po posledním vydaném zařízení, spíš bych Googlu gratuloval, než se rozčiloval.
Mimochodem už aby byl školní rok, tyhle "vtípky" přestanou po první písemce.