Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno přestalo fungovat youtube, proč to amatéři rozbili, když to šlo

Do háje, proč zase rozdrbali něco co funguje, ještě asi před 3 měsíci mi šlo youtube, nyní viz screenshot. TO tam jsou takoví diletanti, že to ani neotestují, jestli to nerozhasili?
PS: jde do poradny vložit obrázek? (tak aby byl vidět rovnou)???
[img]https://pc.poradna.net/files/87629-yt1opera-jpg[/img]

Podle screenshotů máš Symbian S60, hádám v3? Systém z roku 2005, 2008 reálně končil (nástup dotykové S60v5), poslední zařízení jsou z roku 2009. Pokud to fungovalo dlouhých 10 let po posledním vydaném zařízení, spíš bych Googlu gratuloval, než se rozčiloval.
Mimochodem už aby byl školní rok, tyhle "vtípky" přestanou po první písemce.