Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Unity - uložení C#

Čau tak jsem začal dělat hru v unity pomocí tutoriálu s tím, že se i naučím trošku porozumět tomu programování. Ze začátku jsem moc nepobíral no teď už se v tom trošku vyznám (fakt jen trošku). No dodělal jsem to celé podle tutoriálu, ale borec na něco nejspíš zapomněl a neukladá se tam něco. V podstatě jde o hru něco jako cookie clicker a máme tam vlastně "upgrade" který po zakoupení začne házet každou sekundu 1 "sušenku" a zdraží se, další zakoupení další sušenka ( 2 za 1 sekundu atd.) No a tady nastal problém, že po uložení hry se savene vše jako peníze, počet sušenek a tak. Jen se nezachová hodnota -> jde zpátky na začáteční a nezachová se ani přičítání sušenek. Mě se povedlo savenout hodnotu tak jak má, ale už se nespustí přičítání.

Obrázky všech potřebných scriptů snad pomůžou se v tom vyznat

LtM3FiH

Pokud chápu dobře tak AutoCookie se prostě neuloží a nezapne.
A já prostě nevím jak to udělat, už jsem u tohoto strávil minimálně 3 veškerých pokusů, ale neúspěšně.

Kdyby někdo pomohl byl bych opravdu velice mooc vděčný.

No snažím se udělat to, že pokud zakoupím upgrade (GlobalBaker), který začne produkovat "sušenky" (což by mělo být AutoCookie) tak, aby po uložení zůstal zakoupený, a při načtení hry pokračoval dál ve své činnosti. Což se momentálně neděje. Vypadá to takhle: Naklikám sušenky, přeměním na peníze koupím Upgrade za cenu třeba 50$, cena se zvýší na 100$ a začne dělat 1 sušenku za 1 sekundu. Budu mít třeba na účtě 20 sušenek, 15$ a koupený jednou koupený upgrade. Uložím hru, načtu znovu a sušenky i peníze zůstanou zachované, upgrade stojí 100% což je správně, ale žádné sušenky už bohužel nepřibývají. Tipuju, že AutoCookie.cs se nezaplo.

Snad se už trochu chápeme

Linky v text doc:

SaveGame
11mie

GameLoader
11miy

GlobalBaker
11mi3

PurchaseLog
11mii

AutoCookie
11mib