Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kupa notebooku

rad by som sa spytal aky notebook by bol pre mna vhodny... cena notebooku by sa mala pohybovat do 30tisic... chcel by som 15" notebook (rozlisenie je nieco co neviem posdit - robim obcasne s photoshopom, zvacsa grafiku na weby... je pre to 1280*800, ktore ma vacsina takyxto notebookov dostacujuca? alebo treba viac ako napr. 1440*900?), hdd samozrejme cim vacsi, tym lepsi :)) a co sa tyka ramky tak taka 3GB by bola super optimum :) bohuzial nemam prehlad v notebookoch a preto by som ocenil hocijake konstruktivne navrhy :)ˇvopred dakujem :)

hmm nevie mi uz nikto poradit... alebo aspon povedat ake rozlisenie by malo byt minimalne na to, aby mi praca vo photoshope nebola prilis velkou prekazkou... staci 1280*800 alebo musim minimalne 1440*900? bol by som rad ak by ste mi s tym pomohli