Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrácení zboží do 14 dnů - TS Bohemia

Dobrý den,

před týdnem jsem si koupil grafickou kartu v TS bohemii, ta měla vadný větrák, proto jsem ji jel vrátit jako vrácení do 14 dnů. Na prodejně mi řekli že bych musel čekat na peníze dva týdny, ale že je možnost, že mi můžou okamžitě vyměnit tento vadný kus za jiný, tak jsem vzal nový kus. Nejsem však s touto grafickou kartou spokojen, mám stále nárok na vrácení zboží do 14 dnů?

Nevidím důvod proč by výměnou měla padnout možnost vrácení. Udělal jsi výměnu vadného kusu, neuzavíral jsi novou smlouvu, tedy neprovedl nový nákup.
Nic ti však nebrání jim napsat e-mail.
Ano, na vrácení mají nějakou lhůtu, ale dle mých zkušeností jsou rychlejší ve vracení peněz, než třeba CZC. TSB vrátila do 5 dnů, CZC dva týdny.

Dobrý den,

před týdnem jsem si koupil grafickou kartu v TS bohemii

kupoval jsi to přes internet s vyzvednutím v prodejně nebo jsi naklusal do prodejny a vybral grafiku na místě ?
Pokud první možnost tak máš ze zákona nárok na 14dnů bez udání důvodu.

Pokud druhá možnost zkus se s nimi domluvit. Neměl by to být problém, očistí to a vrazí někomu jinému.