Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s PC (nechce se rozsvítit monitor)

zdravim,pocitac mi zacal stavkovat nechce se rozsvítit monitor.bez odborníka jsem si objednal novou grafickou kartu a problém pretrvava.ovsem když odpojim grafiku a monitor pichnu do zakladni desky tak vse ok..takze problém pripojeni pci16expres? jedna se o sestavu I5 3470 se zakladni deskou gigabyte GA-H77DS3H.kdyby to byla deska da se ještě koupit nova se socketem 1155? diky vsem za rady a typy :-)
Změna předmětu, původně: problem s PC (Kráťa)

Trochu amaterska rada ale nikdy nevies. Aky napajas do hlavnej grafiky npr. HDMI a do CPU grafiky si slahol VGA, tak si skontroluj kabel. :) Mozno skus vybrat baterku z dosky. Predpokladam ze ak by si mal dalsi volny slot tak to skusis v inom. Ak nie, moze to byt doska ale aj zdroj ak mas grafiku ktora sa napaja priamo zo zdroju.

ta nova grafika nemá vga tak jsem dnes koupil redukci hdmi-vga.kdyz mam monitor zapojeny do desky a grafika je taky zapojena ovšem bez pridavneho napajeni tak se pc rozbehne jakmile zapojim pridavne napajeni tak monitor nic.. na desce je druhy slot s oznacenim PCIEX4 zkousel jsem nedela nic..

Kabl mám v integr gr v BIOSu nastavím int display Furst místo auto dám PCI interal grapics místo auto dam disabled dám uložit a ukončit.pc na ttvrdo vypnu a přehodil kabl do grafiky.pc jinak pipne a monitor nic nedela.? Zvratim to tak že všechno vytáhnu i baterku do BIOS chvíli počkám dám kabl zpět do inter grafiky s jede to.

... nastavím int display Furst místo auto dám PCI interal grapics místo auto dam disabled ...

Z toho zmatenýho popisu asi nikdo nepozná, co a jak nastavuješ (to pomíjím chybějící písmenka). Chce to na vhodná místa umístit pár čárek a teček....