Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Opera - jak odstranit panel ?

Opera 9.52:
Umí někdo odstranit (dle mého názoru nadbytečný panel, který pouze zabírá místo), tak aby se objevoval pouze např. panel "Záložky" ? Firefox nic takového nemá a zdá se mi přehlednější. Přepínač pro rychlý přístup k panelům to neřeší. Skryje vše. Dík, Zajíc.

[http://img504.imageshack.us/img504/6059/zalozkyzv9. jpg]

Trošku OT. On tam ten panel není pro srandu, ale jsou na něm další možnosti jako Pošta, Pomůcky, Přenosy.... Vy tam máte jen Záložky, tak to tam ten panel působí zbytečně, prostě no! :-)

Pravoklik na Panely, Přizpůsobit, přejít na kartu Lišty, zkontrolovat, zda je rámeček kolem toho panelu, to jest to, kde máš na svém obrázku ten červený rámeček, pak na kartě Lišty změnit položku Umístění na Nezobrazovat.